Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Morusy

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

110 000 zł1 120 m² 98,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę nieopodal miejscowości Morusy, oddalonej o 8km od Tykocina i Krypna. Odległość od Białegostoku ok 38km. Świetna lokalizacja: cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

483 000 zł60,29 m² 8 011,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,29 m , zlokalizowanego przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł859 m² 343,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jurowce | miejsce pod twój dom | 859 m | Z warunkami zabudowy Są miejsca, które od razu dają poczucie przestrzeni i spokoju. Ta działka właśnie taka jest - położona w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowa cena! Tylko w Premium Nieruchomości Oferta na wyłączność! prezentacje na prośbę właścicieli domu- tylko Z biurem nieruchomości! Dom z potencjałem. Na sprzedaż starszy dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Góra

Góra(Morusy + 3 km)

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 077 m²

Dom wolnostojący z dużą działką 3077 m Góra, pow. moniecki Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 70 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 3077.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Choroszcz

Choroszcz(Morusy + 16 km)

2 250 000 zł600 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 588 m²

Działka usługowa 3 588 m budynki, pełne media, magazyn z biurem Na sprzedaż działka komercyjna 3 588 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania (symbol P,U) pod zabudowę produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Jeroniki(Morusy + 18 km)

2 090 000 zł260 m² 8 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***wyjątkowa posiadłość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże(Morusy + 14 km)

95 000 zł12 900 m² 7,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka położona ok 10 km od Dobrzyniewa Dużego i 20 km od Białegostoku. Dojazd drogą gminną polną. Nieruchomość o wymiarach ok 65m x 233m Klasoużytki : R VI.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Klepacze(Morusy + 23 km)

879 000 zł112,63 m² 7 804,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia - 5 sypialni, 2 łazienki, ogród - 112,63 m2 | działka 198 m2 Szukasz domu, który zapewni Ci komfort, przestrzeń i spokój? do którego z radością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Baciuty

Baciuty(Morusy + 24 km)

279 000 zł3 053 m² 91,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Baciuty - 3053m2 * Działka z potencjałem Na sprzedaż piękna działka budowlana w miejscowości Baciuty, gm. Turośń Kościelna. Działka mieści się zaledwie 10 minut drogi od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kościuki

Kościuki(Morusy + 17 km)

315 000 zł1 500 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka budowlana*w gminie Choroszcz * Zachęcamy Państwa do prezentacji nieruchomości w miejscowości Kościuki, gmina Choroszcz. Ogrodzona działka o powierzchni 1500 m2 i wymiarach 29x48.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij